категорії: фото

Під СБУ вимагали скасувати заборону на в’їзд фотографу

теґи: 2013, Київ, Лада Сафонова, Росія, СБУ, Україна, Юрій Барабаш, депортація

Громадянину Росії Юрію Барабашу, якого у понеділок депортували з України, заборонили в'їзд на територію України до 2018 року. Про це Барабаш повідомив у коментарі "Українській правді".

Як повідомляє журналіст "УП" Катерина Аврамчук на своїй сторінці Facebook, міліціонери, які затримали Барабаша, кажуть, що заборона введена з подання СБУ, але причин не називають. За інформацією джерел "Української правди", Барабашу заборонили в'їзд "за активну журналістську діяльність".

Барабаш в Україні працював у видавництві Темпора, фотографував вуличні протести і активно критикував українську владу. "Українська правда" неодноразово публікувала його фотографії з акцій протесту. Крім того, під час акції 18 травня, коли він фотографував бійку білоцерківських молодиків, вони на нього також напали і намагалися вибити фотоапарат. Також він був серед затриманих під час проведення акції на Майдані Незалежності на честь 8-ї річниці Помаранчевої революції у 2012 році. Тоді правоохоронці затримали 7 осіб.

Біля головного офісу СБУ у Києві зібралося близько п'ятдесяти осіб, які вимагають повернути в Україну Юрія Барабаша, якого у понеділок було депортовано з країни.

Текст – http://imi.org.ua та http://www.pravda.com.ua.

 
Сторінки: 212next
    Ctrl →