категорії: подорожі фото

Денпасар – місто контрастів, Сінгапур – такого міста немає

теґи: Індонезія, Денпасар, Стьопа, Сінгапур, подорожі

Сьогодні попрощалися з сонцем на Куті, вхід до центрального пляжу якої через пекельну браму. Сонце тут щодня топиться в Індійському океані. І шкода, і краса невимовна.

Я хоч і на відпочинку, проте маю багато справ. Навчаюся серфінгу, підтягнув свою англійську: «How much? Sorry we don't speak Russian. No, thank you. Maybe later».

Другий день штормить. Індонезієць, який продає на пляжі луки й арбалети, каже що вщухнуть хвилі тільки на третій день. Мені сумно. У шторм хазяйка не дозволяє навіть лапи мочити. На березі галасують маленькі японки, я таких вже бачив у кіно «Вавилон».

Якась така туга в мене. Наче хочу тут залишитись (мушлі, хвилі з цукровими баранцями, лобстери з виряченими очима), і за домівкою сумую, і не знаю, якого щему більше. А в Києві, правильно Катька Несененчиха писала, в «Купідоні» цеберце з льодом. А тут не знають що таке лід, вже не кажучи про цеберце.

Коли у нас ще були гроші, ми заходили в ресторани, такі, знаєте, де столики просто в піску і долі розставлені свічки. Замовляли креветки, краби завбільшки з мене, кальмари з  прозорими моцаками, місцеве пиво, маргариту. Пили у фаст-фудах чай, індійський, мов океан, чорний, як власна білизна. (с)

Хазяйка назбирала на пляжі зайві сім кілограмів мушель, камінців і коралів. Це вже в аеропорту з’ясувалось, коли з нас сорок п’ять доларів за надмірну вагу валіз узяли. Тепер вони з подружкою перед наступним рейсом з Сінгапуру до Істамбулу заховались за колонами і виймають зайвий баласт. Думають, наївні дівчата, що їх не бачать вар’ятського виду туристи, які ошиваються поруч.

У тексті використано вірш С.Ж.

P.S. В Індонезії Стьопі допомагала модель агентства «L-Milano» Сень Тетяна.

Денпасар – місто контрастів
Я за роботою
Пекельна брама (Кута)
Спорт мене вимотує
А от учора видерся на бананову пальму...
Денпасар – місто контрастів 2
Seven-eleven
Сінгапур – такого міста немає
 
Сторінки: 212next
    Ctrl →